Komunikat dla pracowników Szpitala Powiatowego w Pszczynie

Od czwartku, 5 lipca w budynku administracji Szpitala Powiatowego w Pszczynie przyjmowane będą podpisy kadry medycznej pod dokumentami wymaganymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Pracownicy Starostwa Powiatowego oraz szpitala przyjmować będą podpisy pod dokumentacją, którą powiat pszczyński złoży do rokowań zapowiadanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zapraszamy kadrę medyczną, która podtrzymała chęć pracy w szpitalu w przypadku uzyskania kontraktu od 1 sierpnia br. do składania podpisów w części administracyjnej budynku szpitala (wejście od strony parkingu przy szpitalu od ul. Antesa), w sali narad w następujących terminach:
5-6 lipca (czwartek i piątek) w godz. 7.30 - 17.00
7 lipca (sobota) w godz. 7.30 - 15.30
9-10 lipca (poniedziałek i wtorek) w godz. 7.30-20.00.

Powiat pszczyński

Szpital

• Zdrowie

Śląscy samorządowcy chcą włączenia w prace nad reformą ochrony zdrowia

W Pszczynie samorządowcy z regionu podpisali list intencyjny w sprawie współpracy w procesie transformacji i organizacji szpitalnictwa na terenie województwa. Efektem Forum samorządowego są także konkretne działania w postaci powołania zespołów roboczych i zwrócenie się do Ministerstwa Zdrowia o ich włącznie w prace nad reformą ochrony zdrowia.

• Zdrowie

W Pszczynie odbędzie Forum samorządowe dotyczące zmian w ochronie zdrowia

Samorządowcy i zarządzający szpitalami w województwie śląskim spotkają się w Pszczynie, by w obecności przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia zwrócić uwagę na konieczność wypracowania wspólnej strategii organizacji funkcjonowania szpitali powiatowych województwa śląskiego.