Jest nowa nawierzchnia na placu zabaw

Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Pszczynie i najmłodsi mieszkańcy miasta od początku nowego roku szkolnego mogą na powrót korzystać z placu zabaw przy powiatowej szkole przy ul. Zamenhofa.

Plac zabaw przy szkole z nową nawierzchnią.

W sierpniu nawierzchnia placu zabaw przy Zespole Szkół nr 3 im. Janusza Korczaka w Pszczynie została wymieniona na zupełnie nową, wygodną, komfortową i przede wszystkim bezpieczną. Koszt zadania wyniósł ponad 40 tys. złotych.

- Wymiana nawierzchni była jednym z priorytetów. To jedyny plac zabaw w tej części miasta, a z infrastruktury przy szkole chętnie korzystają nie tylko uczniowie, ale również dzieci z Pszczyny. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby dzieci miały dostęp do bezpiecznych miejsc do zabawy. Dyrekcja placówki postarała się, by wszystko udało się jeszcze przed nowym rokiem szkolnym. Z placu zabaw można już korzystać. Dzieciom życzę dobrej zabawy - mówi starosta Grzegorz Wanot.