Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

II Parada Ludowego Stroju Śląskiego JAK CIE WIDZÓM TAK CIE PISZÓM

Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej z s. w Woli, Zespół Oświaty i Wychowania w Miedźnej oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach zapraszają na kolejny festiwal stroju folklorystycznego, który odbędzie się 30 maja w Woli.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie (pocztą) czytelnie wypełnionej Karty Zgłoszenia ( załącznik do regulaminu) w terminie do dnia 8 maja 2009 r.

Zgłoszenia zespołów prosimy przesłać na adres Biura Organizacyjnego:
Gminny Ośrodek Kultury,

43-225 Wola, ul. Pszczyńska 110

tel.(0 32) 211-83-91, 448-92-53
e-mail: gokis@juni.com.pl

Patronat nad imprezą objęli:
Starosta Pszczyński oraz Wójt Gminy Miedźna

Pliki do pobrania
Regulamin, format pliku: DOC, rozmiar: 11.06 MB
Karta zgłoszenia, format pliku: DOC, rozmiar: 511 KB

Inne wiadomości

  • Ogólne

    Motoserce Pszczyna pobiło kolejny rekord

    1076 osób oddało 484,2 l krwi w ramach tegorocznego Motoserca organizowanego przez Pszczyńską Grupę Motocyklową we współpracy z Vulcanerią MC Poland chapter South. To kolejny rekord, nie tylko pod względem zebranej krwi, ale i rosnącej liczby dawców.

  • Oświata

    Maturzyści zakończyli naukę w szkołach Powiatu Pszczyńskiego

    25 kwietnia był wyjątkowym dniem dla blisko 380 uczniów klas maturalnych, którzy zakończyli edukację w trzech szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Pszczyński. Pożegnanie maturzystów stało się nie tylko okazją do wspomnień, podziękowań nauczycielom i wychowawcom, ale także do uhonorowania uczniów za ich osiągnięcia edukacyjne, sportowe oraz zaangażowanie w życie szkolnej społeczności.