Szkolenie firmy DTS dla uczniów PZS nr 1

Na Warsztatach Szkolnych Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie gościł Marcin Wangert, przedstawiciel Firmy DTS. Przeprowadził szkolenie dla uczniów klas drugich i trzecich technikum kształcących się w zawodzie technik chłodnictwa i klimatyzacji, na temat: "Odzysku czynnika chłodniczego, naprawy i napełniania urządzeń czynnikiem chłodniczym".

szkolenie

Szkolenie doskonale zobrazowało uczniom proces odzyskiwania substancji chłodniczej oraz to w jaki sposób dokonuje się napraw i napełniania urządzeń chłodniczych.

Wykład połączony był z warsztatami, podczas których uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować i pogłębić swoją wiedzę i umiejętności. Młodzież jednoznacznie stwierdziła, że przeprowadzone zajęcia były niezwykle ciekawe i wiele wniosły w ich dotychczas zdobytą wiedzę zawodową.

Dziękujemy Marcinowi Wangertowi za przeprowadzenie szkolenia oraz okazywane wsparcie i współpracę ze szkołą. Należy również podkreślić, że Firma DTS jest firmą patronacką szkoły w zawodzie technik chłodnictwa i klimatyzacji.

(źródło: PZS nr 1)