Podsumowanie projektu ekologicznego

29 listopada w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 odbyło się podsumowanie projektu ekologicznego.

PZS 1

Z tej okazji przygotowana została krótka prezentacja podsumowująca dotychczasowe działania w zakresie ekologii, którą przedstawili i omówili uczniowie klasy I BT - Monika Bałuch, Mirella Folek i Sebastian Żupa. Oprawę muzyczną zapewniła pani Edyta Wrona wraz z uczennicami klasy IV AT i uczniem klasy IIAT. O znakomitą dekorację zadbała pani Józefa Waliczek. Prezentację podsumował wykład ekologiczny dotyczący smogu, przygotowany przez gościa, panią Ewę Dziekońską, prezesa Polskiego Klubu Ekologicznego- Koło w Tychach. Gościem specjalnym była Naczelnik Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Pszczynie - Pani Maria Adamczyk.
Wszystkim uczniom oraz pracownikom szkoły zaangażowanym w realizację programu ekologicznego bardzo dziękujemy!

(źródło: PZS nr 1)