Środowisko

Ostrzeżenie o silnym wietrze

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie o silnym wietrze na terenie województwa.

Od godz. 13:00 dnia 05.03.2019 do godz. 17:00 dnia 05.03.2019 przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h,w porywach miejscami od 70 km/h do 80 km/h z  południowego zachodu i zachodu.

Więcej informacji: https://www.bip.powiat.pszczyna.pl/grafiki/zalaczniki/10020/ostrzezenie.pdf otwiera się w nowym oknie

Ostrzeżenie o gęstej mgle

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie dla powiatu pszczyńskiego o gęstej mgle, stopnia 1.

Ostrzeżenie o gęstej mgle

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie dla powiatu pszczyńskiego o gęstej mgle, st. 1.

Nowe nasadzenia z okazji Światowego Dnia Drzewa

10 października obchodzony jest Światowy Dzień Drzewa. Z tej okazji, starosta Grzegorz Wanot z dyrekcją szpitala i społecznikami w zakątku terapeutycznym Szpitala Joannitas w Pszczynie posadzili nowe drzewa.