Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

Spółdzielnia Socjalna poszukuje osób do współpracy

Nowo otwierająca się Spółdzielnia Socjalna GastroPless poszukuje osób do współpracy. Działalnością, w której specjalizuje się spółdzielnia jest gastronomia, oraz kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych.

Dysponujemy lokalem dostosowanym do potrzeb gastronomicznych oraz dwupoziomową salą okolicznościową i dodatkową salą konferencyjną. Przyszłym członkom spółdzielni oferuje kreatywną i rozwijającą współpracę.

Spółdzielnia Socjalna ma w sobie wielki potencjał, daje możliwość prowadzenia działalności i jednoczesnego samozatrudnienia. GastroPless to grupa młodych, kreatywnych i lubiących dobrze zjeść ludzi. Od osób zainteresowanych oczekujemy dyspozycyjności, kreatywności, doświadczenia gastronomicznego i pasji kulinarnej.

Wymogiem przystąpienia do Spółdzielni Socjalnej jest rejestracja w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 na nr 534 032 920, 883 404 038.

Spółdzielnia Socjalna GastroPless

Inne wiadomości

  • Przedsiębiorczość

    Praca dla młodych. Pracodawco, możesz zgłosić propozycję zatrudnienia

    12 czerwca odbędzie się Kiermasz Pracy Wakacyjnej, którego organizatorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie. Młodzi ludzie po raz piąty skorzystają z wydarzenia, by znaleźć odpowiednią ofertę pracy na lato. Pracodawcy mogą zgłaszać propozycje wakacyjnego zatrudnienia do piątku 6 czerwca.

  • Zdrowie

    Terapia daremna - bezmiar cierpienia

    26 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Pszczynie odbył się wykład „Zapobieganie terapii daremnej w szpitalu”. Prelegentem był dr n. med. Jacek Górka, ceniony internista i anestezjolog Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie oraz współautor wytycznych dot. terapii daremnej.