Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

Roztrzygnięcie konkursu "Ziemia Pszczyńska w obiektywie"

W związku z rozstrzygnięciem konkursu „Ziemia Pszczyńska w obiektywie” informujemy, że w dniu 22 października br podczas Sesji Rady Powiatu odbędzie się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów. Zwycięscy konkursu zostaną powiadomieni i zaproszeni listownie.

Oto laureaci konkursu:
1. Anna Majda
2. Bartek Gogol
3. Daniel Osiński
4. Donata Kozyra
5. Jagoda Gorol
6. Jakuartas
7. Katarzyna Kostka
8. Kazimierz Szymański
9. Jacek Cisło
10. Michał Bańczyk
11. Monika Boruszkowska
12. Olga Zabielska
13. Paulina Michura
14. Wiesław Gancarz
15. Wojciech Mrowiec
16. Zbigniew Żupa
17. Marcin Ryguła
18. Magdalena Loska
19. Marcin Dzida
20. Magdalena Hess

Inne wiadomości

  • Ogólne

    Motoserce Pszczyna pobiło kolejny rekord

    1076 osób oddało 484,2 l krwi w ramach tegorocznego Motoserca organizowanego przez Pszczyńską Grupę Motocyklową we współpracy z Vulcanerią MC Poland chapter South. To kolejny rekord, nie tylko pod względem zebranej krwi, ale i rosnącej liczby dawców.

  • Oświata

    Maturzyści zakończyli naukę w szkołach Powiatu Pszczyńskiego

    25 kwietnia był wyjątkowym dniem dla blisko 380 uczniów klas maturalnych, którzy zakończyli edukację w trzech szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Pszczyński. Pożegnanie maturzystów stało się nie tylko okazją do wspomnień, podziękowań nauczycielom i wychowawcom, ale także do uhonorowania uczniów za ich osiągnięcia edukacyjne, sportowe oraz zaangażowanie w życie szkolnej społeczności.