Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

Ostrzeżenie meteorologiczne - intensywne opady deszczu

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Pszczynie informuje, że Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Oddział w Krakowie, wydał ostrzeżenie dotyczące wystąpienia w dniach 24-25 czerwca br. intensywnych opadów deszczu połączonych z opadami burzowymi, szczególnie w południowej części województwa śląskiego. Przewidywana wysokość opadów od 30mm do 40 mm, miejscami do 50 mm.

Więcej informacji w zakładce: Powiat/Inne/Ostrzeżenia meteorologiczne
http://www.bip.powiat.pszczyna.pl/?t=4213&menu=&mod=site&id=4213&rok=&miesiac=&id=4824&t=4824 otwiera się w nowym oknie

Inne wiadomości

  • Środowisko

    Ostrzeżenie hydrologiczne

    Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie, Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie hydrologiczne 1. stopnia o gwałtownych wzrostach stanów wody.

  • Ogólne

    Najlepiej szkolą nowych kierowców

    Powiat Pszczyński jako jednostka nadzorująca szkoły jazdy, co roku porównuje, które z nich najlepiej przygotowują kursantów do egzaminu praktycznego w kategorii B prawa jazdy. Nowy rok przyniósł kolejne podsumowanie - wyniki zostały przeanalizowane, a najlepsi wyróżnieni.