Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

Stanisław Soyka charytatywnie dla "Przystani"

Zapraszamy serdecznie wszystkich przyjaciół "Przystani" i miłośników dobrej muzyki na koncert Stanisława Soyki, który odbędzie się w Muzeum Zamkowym w Pszczynie w dniu 17 czerwca 2012 r. o godz. 18.00.

Bilety w cenie 70 zł od osoby do nabycia w Pszczyńskim Centrum Kultury i siedzibie CWDiR. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na na potrzeby podopiecznych Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" w Pszczynie- nowy Dom dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: CWDiR

Inne wiadomości

  • Ogólne

    Prawie 50 zawodników dało popis swoich sił

    Uczniowie pięciu szkół ponadpodstawowych z powiatu pszczyńskiego uczestniczyli w 9. Turnieju Wyciskania Sztangi Leżąc. Zawody kolejny raz zorganizowane zostały w siłowni Garage Barbell Club 2.0 w Pszczynie.

  • Ogólne

    Promocja książki z przepisami gospodyń z powiatu pszczyńskiego

    Zapraszamy na promocję najnowszej publikacji wydanej przez Powiat Pszczyński „Tradycje i Kulinaria Ziemi Pszczyńskiej”. Wydarzenie, połączone ze spotkaniem z kołami gospodyń wiejskich z terenu powiatu, odbędzie się w czwartek, 20 marca o godzinie 16:00 w sali gimnastycznej Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie. Wstęp jest wolny.

  • Ogólne

    Bliżej po prawo jazdy, dowód rejestracyjny czy mapę

    Już od 17 marca mieszkańcy gminy Miedźna i okolic będą mogli załatwiać sprawy związane z rejestracją pojazdów, prawem jazdy oraz geodezji w Woli. Starostwo Powiatowe w Pszczynie uruchomi tam Punkt kurierski, a klienci będą mogli złożyć wnioski i odebrać gotowe decyzje bez konieczności dojazdu do Pszczyny. Biuro podawcze będzie odbierać dokumenty adresowane do Starostwa.