Powiatowe szkoły zyskały kolejnych nauczycieli mianowanych

Nauczyciele szkół prowadzonych przez Powiat Pszczyński odebrali z rąk starosty Grzegorza Wanota i wicestarosty Damiana Cieszewskiego akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

Nauczyciele mianowani we wspólnym zdjęciu ze starostą, wicestarostą i naczelnik Oświaty, w gabinecie starosty.

W gronie osób, które zdały egzamin znaleźli się: Sylwia Dzieńkowska, Joel Niderla i Izabela Stankiewicz z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie, Janina Durok i Magdalena Stachelska z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie oraz Michalina Bałuch, Monika Pająk i Marcela Wiktorczyk z Zespołu Szkół Specjalnych nr 3 w Pszczynie.

Nauczyciele zanim odebrali akty nadania stopnia awansu zawodowego w obecności starosty, wicestarosty i naczelnik Wydziału Oświaty Krystyny Świerkot-Żmij złożyli ślubowanie. - Zawód nauczyciela wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych. Bardzo doceniamy zaangażowanie i to, że nasi nauczyciele ciągle się rozwijają - mówi starosta Grzegorz Wanot życząc pedagogom dalszego zapału, pasji i umiejętnego budowania relacji z uczniami.