Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

Zmiana godzin funkcjonowania punktu porad obywatelskich w Suszcu

Z uwagi na zmianę godzin pracy GOK w Suszcu, w okresie wakacyjnym zmienią się również godziny funkcjonowania punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Grafika z informacjami

Nowe godziny pracy punktu NPO w Suszcu, w budynku GOK, w okresie od 26 czerwca do 30 sierpnia 2024 r.:

  • Wtorek 7.30 - 11.30
  • Środa 13.00 - 17.00
  • Czwartek 10.00 - 14.00

Jak umówić się na darmową poradę lub mediację?

  • dzwoniąc pod numer telefonu 32 449 23 78 w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Pszczynie,
  • wysyłając e-maila na adres: pomocprawna@powiat.pszczyna.pl - w wiadomości należy podać dane do kontaktu telefonicznego
  • osobiście w siedzibie referatu mieszczącego się w Szpitalu Joannitas w Pszczynie, ul. Antesa 11, pokój nr 1 (obok kaplicy szpitalnej).

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego

Inne wiadomości

  • Zdrowie

    Terapia daremna - bezmiar cierpienia

    26 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Pszczynie odbył się wykład „Zapobieganie terapii daremnej w szpitalu”. Prelegentem był dr n. med. Jacek Górka, ceniony internista i anestezjolog Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie oraz współautor wytycznych dot. terapii daremnej.