3. Otwarty Turniej Pickleballa już w tę sobotę

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza na 3. Otwarty Turniej Pickleballa. Zawody rozegrane zostaną w sobotę 28 września na boisku wielofunkcyjnym Orlika w kategoriach singiel mężczyzn i kobiet oraz debel OPEN i MIKST.

W razie niepogody odbędą się w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, gdzie obowiązuje zmienne obuwie.

Zgłoszenia przyjmowane są w dniu turnieju w godzinach od 9.30 do 10.00. Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć zagrać w pickleballa, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział w zawodach, która dostępna jest w „plikach do pobrania” dostępnych na stronie internetowej POSiR-u otwiera się w nowym oknie.

Udział w turnieju jest bezpłatny i jest realizowany w ramach zadania „Aktywny Orlik”.

Plakat informujący o turnieju pickleballa.

(źródło: POSiR Pszczyna)