Ostrzeżenie o silnym wietrze

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie 2. stopnia o silnym wietrze dla powiatu pszczyńskiego.

Zjawisko/Stopień zagrożenia: Silny wiatr/2

Obszar (w nawiasie numer ostrzeżenia dla powiatu): powiaty: bielski(129), Bielsko-Biała(128), cieszyński(131), pszczyński (117), żywiecki(133)

Ważność: od godz. 05:00 dnia 26.09.2024 do godz. 20:00 dnia 26.09.2024

Prawdopodobieństwo: 85%

Przebieg Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 50 km/h, w porywach do 90 km/h, z południa i południowego zachodu.

Do pobrania:
Ostrzeżenie meteorologiczne nr 271 - silny wiatr, format pliku: PDF, rozmiar: 387.47 KB

Te zawody to dla osób z niepełnosprawnością prawdziwa olimpiada

Drużyny Środowiskowego Domu Samopomocy w Pszczynie i WTZ w Ośrodku św. Faustyny w Tychach to zwycięzcy 18. Międzyośrodkowych Zawodów Sportowych dla Osób Niepełnosprawnych, w których Puchar Przechodni Starosty Pszczyńskiego zdobył WTZ BSA Teatr Grodzki w Bielsku-Białej, a Dyrektora Caritas Archidiecezji Katowickiej - ŚDS w Pszczynie.

3. Otwarty Turniej Pickleballa już w tę sobotę

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza na 3. Otwarty Turniej Pickleballa. Zawody rozegrane zostaną w sobotę 28 września na boisku wielofunkcyjnym Orlika w kategoriach singiel mężczyzn i kobiet oraz debel OPEN i MIKST.